PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 383
oceny
6,4 10 1 32383
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

Hmm... film naprawdę oryginalny i niosący niezwykle trudną treść. Cieszę się, że wreszcie taka tematyka, która jest zwykle uznawana za "tabu" znalazła swoje miejsce w kinie, tego naprawdę jeszcze niebyło. Bardzo pasuje mi do tego filmu, choć tylko przenośnie, cytat z recezji z mediów do tego filmu: "sadomasochistyczne love story". Film ma dwa podłoża jedno to typowy, banalny wręcz romans szefa z sekrearką, a drugie to sfera psychiki ludzkiej. Bardzo ładnie to zostało ukryte w tym filmie i chwała zo to reżyserowi.
Jeżeli chodzi natomiast o wrażenia ogólne (te były głębsze) to film nie był dla mnie DOŚC dobry, choć oczywiście moje oczekiwania przed filmem zupełnie nie szły w stronę takiej opowieści.Może związane jest to po prostu z tym, że to nie jest mój ulubiony gatunek filmowy. Niemniej jednak uważam że każdy powinien obejrzć ten film, nie zależnie czy będzie miał po nim niesmak (bo nie które scene rzeczywiście są niejako ohydne) czy też zadowolenie Może troszeczkę bagatelizuje ten film, ale to oczywiście jest moje subiektywne zdanie.
Proszę o odpowiedź na ten komentarz, ponieważ chciałbym poznać zdanie innych odbiorców...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones