PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 383
oceny
6,4 10 1 32383
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

Ja też to lubię !

ocenił(a) film na 6

Jedyny w swoim rodzaju, zaskakujący, idealnie nadaje się do obejrzenia z bliską Twemu sercu osobą.

Bez wahania 10/10 !

ocenił(a) film na 6
Mamba

Oglądałem z bliską mojemu sercu osobą... Czy miałaś/łeś na myśli wspólny
odruch wymiotny? Jeśli tak, to rzeczywiście film jest godny polecenia do
obejrzenia razem z bliską osobą, w końcu nic tak nie zbliża jak wspólny
haft...

6/10

ocenił(a) film na 6
Mad_Trucker

Nie, nie miałam na myśli odruchu wymiotnego.

Mogę wiedzieć, co aż tak bardzo zniesmaczyło Cię w tym filmie?

ocenił(a) film na 10
Mamba

Mad_Trucker dlatego ma taki nick, bo jest dobrze ułożonym katolickim obywatelem, któremu obrzydliwe są wszelkie odstępstwa od pozycji misjonarskiej i relacji partnerskich innych niż ogólnie przyjęte. .. takie mam wrażenie...

ocenił(a) film na 7
Mad_Trucker

nie w temacie filmu, ale nie mogę powstrzymać się od zadania Tobie pytania. Czy wszystkie filmy, które powodują u Ciebie odruch wymiotny oceniasz na 6/10 czyli "niezły".

ocenił(a) film na 1
Mamba

Bez wahania to ja mogę powiedzieć, że kolejne idiotyczne dzieło bez sensu. Następny film obracający się w okół seksu, pożądania. Taki bez płciowy, głupkowaty. Szkoda na niego czasu. Moja ocena 1.

ocenił(a) film na 10
Danieloo

bezpłciowy pisze się razem. A poza tym jak Ty nie czytasz tych emocji i przemiany w obojgu bohaterów (mówię o warstwie psychologicznej), to masz poziom empatii rzeczy, które rosną na starym wilgotnym chlebie. Proponuję pozostać przy Piratach z Karaibów.

ocenił(a) film na 10
Danieloo

nie rozumiesz tego filmu bo jesteś za mało inteligentny

ocenił(a) film na 1
Mamba

po co oglądać z bliską osobą film o tym jak baba (za przeproszeniem) na rozkaz szcza i sra pod siebie (dosłownie) ?

ocenił(a) film na 6
didus

Są ludzie, którzy to lubią.
Przykro mi, że twoje horyzonty są węższe od talii Dity von Teese.

ocenił(a) film na 10
Mamba

Ha! I od nadgarstków Lindsay Lohan... :)

ocenił(a) film na 7
Mamba

Coś w tym jest :) Kiedy pierwszy raz oglądaliśmy ten film z żoną, byliśmy zachwyceni. Ten film jest po prostu uroczy w swoim przekazie.

ocenił(a) film na 9
Mamba

podzielam zdanie, ciekawie pokazana milosc (bez cukru),
jednak nie wszyscy pojmuja...

ocenił(a) film na 10
Mamba

Uwielbiam go! Na taką miłość warto czekać, warto o nią walczyć. Film prosty, urzekający, namiętny.
Idealna para, idealny uklad, idealna relacja.

bytula

Film dobry bez obrazy dla ludzi z zakładu psychiatrycznego. Niby co miłość doprowadza do szaleństwa tak???. Polecam ludziom, którzy mają ochotę się wieszać ciąc z miłosci dla takich psycholi będzie napewno dobrym filmem.

ocenił(a) film na 7
Artur88Tupac

To że pewne rzeczy Ci nie podchodzą to nie znaczy że musisz ludzi od psycholi jechać. Każdy ma swoje upodobania :)

BalooCTW

nie rozśmieszaj nas polaczku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones