PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 389
ocen
6,4 10 1 32389
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

Powiem tak...

ocenił(a) film na 10

Dopóki "ktoś" nie zwrócił mi uwagi na specyficzny charakter filmu, oglądałem (i "analizowałem") go na nadzwyczaj zwyczajny sposób. Odkąd zapozanałem się z opiniami filmwebowiczów, w większości nieprzychylnych owemu "dziełu", doszedłem do wniosku, że film istrotnie jest kontrowersyjmy (ale dopiero wtedy). Cóż, mnie ów, jakkolwiek go nazwać, fakt obyczajowy nie przeszkadza ani trochę, co więcej, mógłbym sie z nim identyfikować, a jak! Ale powróćmy do treści, która daje radę, mówiąc w skrócie. Podoba mi się zarówno opowiedziana historia, jak i ta właśnie historia zagrana. Jednym zdaniem, aktorstwo pierwsza klasa... Jak już wspomniałem, film opowiada przedziwną (?) historię, co państwo uważa za minus tejże opowiastki. Ja uważam wręcz przeciwnie...
(dokończenie za chwilę...)

Estranged

W pełni się z Tobą zgadzam! Ten film ma drugie dno i tylko widz nie myslący prostymi kategoriami doceni kunszt tego filmu! W większości akcja rozgrywa sie w obrębie biura dlatego, taka ograniczona przestrzeń wymusza od aktorów perfekcyjnych ról. Myślę, że Spader i Gyllenhaal wywiżali sie z tego wyśmienicie.
Ten film ogląda sie z niesamowitym dreszczykiem....erotycznym...:P Polecam!

ocenił(a) film na 7
alicja_junik

Szczerze mówiąc ja w tym filmie drugiego dna się nie dopatrzyłem.

Moim zdaniem jest to nietypowa (co nie znaczy lepsza) komedia romantyczna. Kreacje aktorskie, sekretne biurowe życie oraz finałowe ujęcia zwykłej żony jak najbardziej mi się podobały. Zgrzytały mi jednak takie detale jak ukazanie domu rodzinnego Lee, końcowy dowód miłości oraz mała ilość tych biurowych scenek.

Według mnie jest to zwyczajny, dobry poziom komedii romantycznej, tyle tylko że zamiast cukru lukru mamy drobinki przypraw. Może lepiej pokazany jest wpływ uczucia na ich życie, na charakter. Całkiem fajna, dobra pozycja po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones