PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 383
oceny
6,4 10 1 32383
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

Gdyby nie trochę kobiecego ciała które było pokazane, to bez wątpienia dałbym 1/10. Film mało ciekawy. Nienormalny scenariusz któremu mówię ,,Nie'' Film dla dziwnych ludzi;)

ocenił(a) film na 7
frugosz

Twoje zdanie, masz do niego prawo :) Mnie z kolei film urzekł bo pokazuje relacje które istnieją na tym świecie, ale nikt nich nie ukazuje w filmach. Miłość nie zawsze jest tak cukierkowa jak to niektórzy próbują nam wmówić.

ocenił(a) film na 9
gacek82

Dokładnie, tym bardziej pokazuje ile człowiek jest w stanie zrobić, żeby osiągnąć swój cel. Po pierwszej scenie miałem jedno wielkie WTF w głowie na temat tego filmu, myślałem, że to będzie film erotyczny, lecz jestem miło zaskoczony.

ocenił(a) film na 9
mikkuss

Po obejrzeniu pierwszej sceny również byłam zaskoczona tematyką filmu. Kiedy okazało się, że główna bohaterka się tnie, od razu pomyślałam, że zablokowanie w ten sposób rąk ma służyć jako zabezpieczenie przed samookaleczeniem. Moje przypuszczenia nie sprawdziły się, a fabuła także miło zaskoczyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones