PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 383
oceny
6,4 10 1 32383
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

później scenarzystom chyba zabrakło talentu. Szczytem są ostatnie sceny, gdzie mamy zwykły romansik, gdzie bohaterka jest delikatnie gładzona po całym ciele, mimo że wcześniej emocji dostarczały jej raczej bardziej agresywne pieszczoty.

W ogóle nie zostało też podane tło dla głównego bohatera. Nie wiemy, dlaczego ma problem w kontaktach z kobietami i na czym ten problem dokładnie polega.

ocenił(a) film na 7
Koios

dziewczyna w końcowej scenie kładzie na idealnie zaścielone łózko martwego karalucha, gdy master wróci do domu cała 'zabawa' zacznie się od nowa; kara-nagroda, normalność-nienormalność, dystans-bliskość, brutalność-delikatność, itd..taki układ tak działa.dlaczego ludzie są sadystami? sam bohater wyznał "nie wiem dlaczego jestem taki, jaki jestem", a psycholodzy tylko spekulują...

ocenił(a) film na 10
mag_roc

Sadysta ma wyłączoną empatię. Nasz Grey nie jest sadystą. Ale poza tym zgadzam się z przedmówcą.
Film jest spójny od początku do końca. A Koios po prostu nie widzi tej gry i piękna możliwości... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones