PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 368
ocen
6,4 10 1 32368
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

Oglądałam ten film minionej nocy. Pierwsze wrażenie taki sobie - niegłupi, ale...
Dzisiaj jakoś inaczej o nim myślę. Wzbudził we mnie emocje całkiem zaskakujące. Scena "rozmowy
kwalifikacyjnej" - czułam prawdziwe napięcie i ten miły łaskot w brzuchu. Dzisiaj zadawałam sobie
wielokrotnie pytanie kto kogo uratował? On ją, ona jego, oboje uratowali się wzajemnie czy może
nikt nikogo nie uratował. Polecam każdemu kto lubi kino niekonwencjonalne bo jak przeczytałam w
jednym z komentarzy ten film nie jest dla każdego. Może dla tego, że o gustach się nie dyskutuje.

iw_jarema

To jest dosyć dziwny film, ale fajny.
Myślę, że to nie jest film dla każdego bo ukazuje sytuacje, obsesje, zachowania dla większości ludzi dziwne i nienormalne.

ocenił(a) film na 9
Robaczek_12

Jak wyżej napisałam o gustach się nie rozmawia. Dla mnie dziwne jest jedzenie placków ziemniaczanych z cukrem, a mój maż je uwielbia... Tak samo w sferze upodobań czy preferencji seksualnych, jeśli nie robi się krzywdy drugiej osobie i partner lubi to co robimy jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones