PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 389
ocen
6,4 10 1 32389
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

sUper film! polecam!!

użytkownik usunięty

miłe zaskoczenie - spodziewalem sie ze bedzie to raczej srednia produkcja, mniej wiecej na 7/10 a tymczasem film okazal sie niezwykle ciekawy, oryginalny i bardzo wciagajacy - mniej jak 9/10 to nie dam :)

użytkownik usunięty

zapomnialem wspomniec ze film jest bardzo zabawny - momentami tak sie uchichrałem ze co no :]

ocenił(a) film na 7

Mnie też się ten film spodobał. Również polecam :)

ocenił(a) film na 7

dla mnie film do pewnego momentu "jechał po bandzie". stało się jednak tak, że ... wpadł za nią i sie nieco poobijał. znaczy to tyle, że można sobie wyobrazić, iż są pewne "wynaturzenia" w relacjach międzyludzkich, jednak są sytuacje które się po prostu nie zdarzają. w tym filmie to m.in. końcówka filmu i "uparte" siedzenie głównej bohaterki za biurkiem, no i (biorąc pod uwagę całą relację pary) finał, tj. ślub ... po prostu // banał?

qpson

Zgadzam się. Końcowa scena, kiedy Lee nie chciała opuścić biurka trochę zepsuła ten film.

ocenił(a) film na 8
qpson

uparte siedzenie (btw - jaka ciekawa gra słów w tym kontekście) - no wiesz, nie takie rzeczy ludzie robią z namiętności ;)

ślub - faktycznie trochę w kierunku banału, racja.
ale ja staram się nie pamiętać banalnego ślubu, tylko jej spojrzenie z ostatniej sceny - całkiem niebanalne ;)

też polecam film
i pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
qpson

Tzn, że nie byliście chyba nigdy naprawdę zakochani... To nie było takie straszne. Z miłości mogłabym zrobić więcej... I wydaje mi się, że robiłam więcej. Tym bardziej, że padł rozkaz. Moim zdaniem w trudniejszej sytuacji była osoba ten rozkaz wydająca. Nie jest takim problemem zrobić coś, nawet bardzo trudnego i nieludzkiego dla miłości. Moim zdaniem gorzej jest patrzeć, jak ktoś to robi, jeśli się go kocha. Trudniej jest patrzeć na cierpienie osoby kochanej, niż samemu dla tej osoby cierpieć. Takie jest moje zdanie. Dlatego jej czyn nie jest dla mnie przesadą. Za to jego... Że był w stanie tak długo się temu przyglądać i nie przeszkodzić. To jest dla mnie przesada. Nikt by psychicznie tego nie wytrzymał.

elwathi

Obejrzałam "Sekretarkę" i jestem zachwycona. Film totalnie zakręcony i autentycznie zabawny na swój niebanalny sposób. Troche perwersyjny, ale więcej sugeruje niż pokazuje. Wspaniała gra aktorska i niezbadany dotąd temat sado-maso pokazany w sposób dowcipny, estetyczny i nie rażący dla zwykłych hetero. To najlepsza, najbardziej inteligentna komedia romantyczna jaką dotąd widziałam (może poza "Wszystko o Adamie"). Prowokująca do pytań o możliwości walki z własną naturą. Gorąco polecam. Nie powinniście się czuć zgorszeni, jeśli już to brakiem czegoś, co może ewidentnie gorszyć.
Pozdr.
8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones