James Spader

James Todd Spader

8,2
9 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Spader

sto procent zwierzęcości, agresji, zbydlęcenia

Równie podły jako wilkołak i jako człowiek.

Zaskakująco dobrze wytrzymuje porównanie z NICHOLSONEM.

Polecam ten mistrzowski aktorski pojedynek rozegrany na 4 osoby:

NICHOLSON- PFEIFFER - SPADER - PLUMMER

"WILK" TO HORROR DLA WYMAGAJĄCYCH WIDZÓW, ale satysfakcja gwarantowana

Wytrawne kino dla fanów
"WYWIADU Z WAMPIREM",
"FRANKENSTEINA"
"DRACULI"

obowiązkowo dla fanów SPADERA!

AutorAutor

O tak! Spader zagrał świetnie w "Wilku" i oglądałam ten film z podwójną przyjemnością, gdyż Nicholsona jak i Spader'a ubóstwiam. Film świetny!

AutorAutor

tu się z tobą zgodzę - już Nicholson jest w tym filmie zły, ale Spader potrafi być "źlejszy":) Świetna rola i o dziwo bardzo mu do twarzy z taką charakteryzacją:]

Krolik_Pudding

Zgadzam się, jednak sam film pod względem napięcia był dośc słaby. Nichols nie wykazał się jako reżyser horroru, wolę go zdecydowanie w dramacie. Niemniej, aktorzy zagrali bardzo dobrze, a zwłaszcza Spader.

AutorAutor

Wlasnie ogladalem Wilka, Spader mial tam taka role, ze prawie go znienawidzilem. Co za obrzydliwy typ!

użytkownik usunięty
AutorAutor

Zgadzam się z tb:) Wilk jest świetny:P

Spader w "Wilku", to seks, seks, seks i jeszcze raz sam seks ;)

Taki niepozorny, lekko nudny, ale po przemianie w wilka, ukazuje prawdziwą naturę każdego mężczyzny. Rola zaskakująca, bo przecież wiadomo od samego początku, że to Nicholson będzie z kobietą, to Nicholson spędzi upojną noc z prześliczną Pfeiffer. Główny atut Spadera został mu więc wytrącony z ręki, ale na szczęście ma on dwie niesamowite kwestie przy których blednie całe zezwierzęcenie podstarzałego już przecież Nicholsona.

Strażnik: "W czym mogę pomóc?"

SPADER: "Chcę zobaczyć pannę Alden"

Strażnik: "Będę musiał zadzwonić. Jaki jest cel pańskiej wizyty?"

SPADER (bezkompromisowo): "Moim celem jest przyjemność. Przecież to dupa nie z tej ziemi."


SPADER: "Skoro tak ci się podobam, to może chcesz żebym cię zerżnął na śmierć?"

Pfeiffer (zachęcająco): "Nie wiem. Musiałabym spróbować."

Paluszki lizać, pewnie był Oskar za scenariusz ;) A Spader, to istny pies na baby ;)

La_Pier

Ach, ta ordynarna elegancja - wprost uwodzi:-) Dużo robi tu tłumaczenie Tomasza Beksińskiego tego wybitnie napisanego scenariusza - jest po prostu obłędne. Z innym to po prostu... inny film.

https://www.youtube.com/watch?v=hssGGn8lLL8
https://www.youtube.com/watch?v=e0ksI05fS30

AutorAutor

Mogę spytać skąd ta fascynacja animalizmem u aktorów? Często Pan o nim pisze... No i to "zbydlęcenie"..

Anabelka

To dowód aktorstwa pozbawionego ograniczeń cywilizacji, kultury, wychowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones