PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803361}

Prawda o sprawie Harry’ego Queberta

The Truth About Harry Quebert Affair
7,5 1 380
ocen
7,5 10 1 1380
Prawda o sprawie Harry’ego Queberta
powrót do forum serialu Prawda o sprawie Harry’ego Queberta

za jednym z portali: "Hitchcockowski thriller psychologiczny zawiera elementy horroru i tajemnicy morderstwa i rozgrywa się w Maine. Podąża za ikoną literacką, Harry'em Quebertem, który zostaje oskarżony o morderstwo po znalezieniu ciała młodej dziewczyny na terenie jego posesji. Za kamerą: Jean-Jacques Annaud ("Imię Róży", "Kochanek")."

pogodno_2

Startuje 4 września o 21.00 na Sky Witness

pogodno_2

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=J24rz6yNy7A

użytkownik usunięty
pogodno_2

od listopada na showmax

Dziękuję!

użytkownik usunięty
pogodno_2

jak chcesz coś podobnego, to polecam 'ostre przedmioty'. ten już się skończył (8 odcinków), więc już wiadomo, że dobry. a co do Queberta, to można tylko mieć nadzieję, że utrzyma poziom. obejrzałem na razie dwa odcinki, i zapowiada się bardzo dobrze.

"Ostre przedmioty" widziałam i-generalnie-było ok. Trochę tempo mnie nużyło, ale reszta-zdecydowanie-na tak. Czekam na napisy do tego, ale mam nadzieję, ze-jak piszesz-będzie dobrze, ba, bardzo dobrze ;)

Bardzo interesujacy serial. Jestem po 4 odcinkach i jest coraz ciekawiej. Polecam:)

ocenił(a) serial na 5
pogodno_2

po pierwszym odcinku jest dobrze, zaciekawił mnie ten serial !

justa_pol

Świetne wieści, dzięki! Ja wciąż przed, ale wysoko na liście pod hasłem "na już" ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Po obejrzeniu 5 odcinków jest to naprawdę świetny serial warty obejrzenia, świetne miasteczko, bardzo ładne i te domki drewniane super.
Uwaga spoiler




Tylko ciekawi mnie poco w pierwszym odcinku kazał młodemu uczniowi spalić dowody o tym że miał romans z dziewczyną. Ja wiem, że niechcial żeby inni się dowiedzieli o romansie, ale przecież prawie każdy wiedział w miasteczku o nich jak wynika po 3 odcinku.

tyt80

Po piątym odcinku.....uważam dokładnie tak samo ;) Jest to naprawdę ciekawy serial.

ocenił(a) serial na 8
tyt80

Bez przesady z tym "każdy". Kilka osób i tego, że oni wiedzą była świadoma Nola, a nie Harry.
Bardziej mnie zastanawia, że zaraz po tym jak młody dowiedział się o ich romansie znaleziono zwłoki dziewczyny. Zbieg okoliczności czy sprytne posunięcie? Czyżby Harry obawiał się, że Goldman zacznie grzebać w przeszłości i postanowił tak pokierować historią, żeby kontrolować śledztwo swojego studenta?

ocenił(a) serial na 8
tyt80

Ostatni odcinek wyjaśnił.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

a czy ktoś wie kiedy będą 2 ostatnie odcinki ? nakręcono je w ogóle ? nawet w oryginale nigdzie nie idzie znaleźć .... co jest

marek_molenda1

Z tego, co śledzę, kolejne wpadają co tydzień, więc najnowszy-dziewiąty powinien się pojawić w drugiej połowie tygodnia.

pogodno_2

Można go gdzieś on line obejrzeć?

morriganLaFay

Bardzo proszę: http://szukajka.tv/?q=quebert&s=5&h=0&v=0&a=

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones